Uludağ Üniversitesi İktisat Lisans eğitiminin ardından, Sabancı Üniversitesi'nde Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı yüksek lisansı yaptım. 2005 yılından bu yana fotoğraf sektöründe asistan ve fotoğrafçı olarak, reklam ve tanıtım, portre, moda ve ürün fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık gibi alanlarda tecrübeler edindim. Çeşitili eğitim kurumları ve sosyal sorumluluk projelerinde eğitmen olarak görev aldım. 

Bugüne kadar profesyonel fotoğrafçı olarak hizmet verdiğim kurumlar arasında Vogue Türkiye, Travel+Leisure Türkiye, Trouw gibi yayınların yanısıra Deutsche Post DHL, Penta Teknoloji, FOX TV Türkiye, Arup Mühendislik gibi firmalar bulunmaktadır.

Tüm reklam ve tanıtım fotoğrafı ihtiyaçlarınız ve sorularınız için e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

After studying Economy at the Uludag University, I have recieved MA degree on Visual Arts and Visual Communication Design from the Sabancı University, İstanbul. I have been working in the field of commercial and advertising photography since 2005. 

Publications like Vogue Turkey, Tavel+Leisure Turkey, Trouw and companies Deutsche Post DHL, Penta, Arup Engineering were amongst my clients.

Please contact me via e-mail or phone for inquiries and bookings.

Korhan Karaoysal

Using Format